+420 558 431 528
Po - Pá 8:00 – 17:00
gumové autokoberce, přesné střižení, vyvýšený lem proti tekutinám, odolný materiál, snadná údržba, vhodné pro hyundai ix35 a kia sportage od 2010
gumové autokoberce, přesné střižení, vyvýšený lem proti tekutinám, odolný materiál, snadná údržba, vhodné pro hyundai ix35 a kia sportage od 2010
Gumové přesné autokoberce Rigum slouží k ochraně interiéru vozidla proti nečistotám a vlhkosti. Jsou určeny pro vozy HYUNDAI ix35 (od roku 2010) a KIA Sportage (od roku 2010).
Koberec je vyroben z kvalitní gumy odolné proti opotřebení a je přesně střižený podle rozměrů konkrétního modelu vozidla, což zajišťuje optimální zakrytí podlahy. Po celém obvodu je přibližně 1 cm vysoký lem, který brání pronikání vody a nečistot do okolního prostoru, což pomáhá udržet interiér v suchu a čistotě. Koberec je snadno udržovatelný a omyvatelný, vhodný pro použití v různých ročních obdobích.
Obsah sady:
Produkt je vhodný pro majitele vozidel HYUNDAI ix35 a KIA Sportage od roku výroby 2010, kteří chtějí efektivně ochránit interiér svého auta před vlhkostí, blátem a drobnými mechanickými nečistotami. Není určen pro použití s agresivními chemikáliemi ani pro vysokotlaké čištění, které by mohlo poškodit materiál.
Ano, díky vyvýšenému lemu účinně zabraňují šíření vody, sněhu a bláta v interiéru.
Koberce lze snadno čistit vodou a běžnými neabrazivními čisticími prostředky.
Tyto koberce jsou přesně střižené pro HYUNDAI ix35 a KIA Sportage od roku 2010 a nemusí přesně sedět v jiných modelech.
| Značka | RIGUM |