Nákup na Slovensko – PEMA

+420 558 431 528
Po - Pá 8:00 – 17:00

Nákup na Slovensko

Objednání zboží

Výběr a objednání zboží pro zákazníky ze Slovenska se nijak neliší od běžného objednání v e-shopu. Při vyplnění dodacích údajů si zákazník zvolí jako místo dodání Slovensko.

Doprava přepravní službou

Zboží je zasíláno prostřednictvím přepravní služby. Cena za dobírku a zboží zaslané na Slovensko je zákazníkem zaplacena v Eurech.

POZOR: Akce "Doprava zdarma" neplatí pro zboží zasílané na Slovensko.

Cena zásilky

Zboží je možné hradit formou dobírky (platba dopravci při převzetí) nebo převodem, kdy po obdržení platby odešleme zboží. Cena zboží se odvíjí od aktuálního kurzu CZK/EUR. Výsledná cena se rovná ceně dopravného + ceně zboží, násobeného kurzem CZK/EUR v den odeslání. Přepočet na EUR provádí přepravce, výsledná cena k úhradě se tak může v různé dny ale i denní dobu lišit právě v závislosti na aktuálním kurzu.

 

Cena dopravného při zaslání na Slovensko je 150 Kč vč. DPH (+30 Kč v případě dobírky).

 

Vyjímky z přepravy na Slovensko: Nelze zasílat autobaterie, sudy s oleji. Doprava pro nadrozměrné balíky (delší než 160 cm, těžší než 50 kg ) nebo neskladné zboží je účtována individuálně dle druhu a množství zboží. O ceně dopravy je zákazník vždy upozorněn předem.

 

Při platbě převodem je nutné uvést tyto údaje:

 

Číslo účtu

  • název banky: Fio banka, a.s.
  • směrový kód banky: 8330
  • číslo účtu: 2400369666
  • název účtu: AUTODÍLY PEMA s.r.o

DPD Parcel shop

Zboží je možné zaslat k osobnímu odběru na výdejní místo DPD Parcel shop. Seznam více než 90 poboček DPD Parcel shop naleznete v košíku při výběru dopravy na Slovensko.

Cena přepravy je 95 Kč + 50 Kč včetně dobírky. Je možné zasílat pouze zboží do 20 kg a délky 175 cm. V případě, že objednávka bude maximální parametry přesahovat, bude zaslána klasickou přepravní službou.

Podmínky nákupu na Slovensko bez DPH

Pokud vyvážíte zboží na Slovensko a jste plátcem DPH na Slovensku, můžete u nás nakoupit zboží bez platby DPH.

Pro nákup zboží bez DPH je nutné uvést DIČ a předem zaslat kopii potvrzení o registraci plátce daně v členském státě EU (v tomto případě na Slovensku).

Aktualizace