Originální firemní motorové oleje – PEMA
Vážení zákazníci, ve čtvrtek 28. 10. máme zavřeno. Budeme se na Vás těšit v pátek 29. 10.

+420 558 431 528
Po - Pá 8:00 – 17:00

Originální firemní motorové oleje

Firemní originální oleje

Většina motoristů má v povědomí mnoho kvalitních, léty prověřených a obecně známých výrobců motorových olejů, jako Castrol, Shell, Mobil, Elf, Mogul a další.

 

Při práci motoru je koloběh oleje zajištěn olejovým čerpadlem. Ten tlačí olej nejprve přes olejový filtr, kde se zbavuje nečistot a úsad, do zbytku motorového prostoru.

 

Co už ale mnoho lidí neví je, že některé automobilky mají také oleje speciálně určené do svých koncernových motorů, které splňují jejich specifikace a bývají používány v prvovýrobě nebo v autorizovaných servisech jako originální náhradní díl.

Proč originální firemní olej místo značkového univerzálu

Jedna z výhod je ta, že olej je typově přímo výrobcem doporučen do vašeho vozu, nešlápnete tak vedle. Nemusíte také přemýšlet, zda ten který olej splňuje normy předepsané výrobcem a jednoduše koupíte "originální náhradní díl" do svého auta.

 

Když nahlédneme například do naší nabídky, najdeme originální olej Ford Formula F v ceně mezi 580–650 Kč pro 5l balení. Další, cenově nějbližší motorový olej, který můžeme použít do Fordu (ale již nejen do něj, splňuje mnohem více norem pro ostatní vozidla) je cenově o 100–200 Kč více. Proto doporučujeme do aut, u kterých je to možné, originální firemní oleje.

Aktualizace