O nás – PEMA

+420 558 431 528
Po - Pá 8:00 – 17:00

O nás

AUTODÍLY PEMA s.r.o. je ryze česká společnost orientující se převážně na prodej zboží v oblasti automobilových dílů, náhradních dílů a autopříslušenství všeho druhu a to již od roku 2007.

 

V současné době je prodej orientován na autodíly, oleje a maziva, automobilové výfuky, katalyzátory, montážní díly, nářadí, příslušenství, barvy a laky, autobaterie, motobaterie atd. Díky předchozím dlouholetým zkušenostem se zásilkovým prodejem výfuků a výfukových dílů především na základě inzerátů v Moravskoslezském kraji se firma rozšířila, transformovala na společnost s ručením omezeným a vstoupila na trh s vlastním řešením elektronického zásilkového prodeje mezi internetové prodejce s cílem uspokojit zákazníky nejen v celé České republice.

 

Základním pilířem a směrem vývoje firmy je nabídnout zákazníkům komfortní a snadný nákup autodílů a příslušenství z pohodlí domova. Naši specialisté proto vyvíjejí zcela původní systém elektronického obchodu, který je pro naši klientelu přehledný, uživatelsky přívětivý a nabídne tak zákazníkům požadované vlastnosti. V kombinaci se širokým výběrem zboží a rychlým dodáním se tak zákazníkům nabízí jedinečné řešení na trhu, díky kterému se k nám rádi vracejí.

 

Abychom vyhověli stoupající poptávce a zvyšujícím se nárokům zákazníků, taktéž na základě Vašich podnětů, řešení našeho obchodu stále vylepšujeme, rozšiřujeme nabídku zboží a připravujeme další novinky v oblasti nabízeného zboží a služeb. Věříme, že tento přístup povede ke spokojenosti Vás, našich zákazníků, upevní se tak naše pozice na trhu a budeme moci nadále uspokojovat Vaše přání a požadavky v co nejvyšší kvalitě.

Aktualizace