+420 558 431 528
Po - Pá 8:00 – 17:00
balení 5 kg, specifikace: DIN 51502: KP2N-30, NLGI 2
obsah 250ml, pro mazání a ošetřování poháněcích řetězů. Zvláště doporučený pro prašné, špinavé a korozívní prostředí. Pro vysoce zatížené a rychloběžné řetězy.
balení 50ml, specifikace: DIN 51502: KP2G-30, pro bezpečné mazání ložisek, závěsů, vodících lišt, kluzných vedení sedadel, posuvných střech a dveřních zámků.
obsah 1 litr, specifikace: Ö-Norm DSB 80, DIN EN 12385-8, pro preventivní mazání a přimazávání ocelových lan u dopravních zařízení, horských drah a výtahů. Mazivo se rovněž výborně hodí pro antikorozní ochranu dutin motorových vozidel.
obsah 500ml, specifikace: Ö-Norm DSB 80, DIN EN 12385-8, pro preventivní mazání a přimazávání ocelových lan u dopravních zařízení, horských drah a výtahů. Mazivo se rovněž výborně hodí pro antikorozní ochranu dutin motorových vozidel.
obsah 5 litrů, specifikace: Ö-Norm DSB 80, DIN EN 12385-8, pro preventivní mazání a přimazávání ocelových lan u dopravních zařízení, horských drah a výtahů. Mazivo se rovněž výborně hodí pro antikorozní ochranu dutin motorových vozidel.
balení 200ml, Jeden výrobek pro mnoho možností použití. Je to multitalent pro domácnosti, hobby, dílny, automobilový a strojírenský průmysl. Pro závěsy, rolny, zámky, šrouby, vypínače, kličky, lanové ovladače, autoantény apod.
balení 400ml, Jeden výrobek pro mnoho možností použití. Je to multitalent pro domácnosti, hobby, dílny, automobilový a strojírenský průmysl. Pro závěsy, rolny, zámky, šrouby, vypínače, kličky, lanové ovladače, autoantény apod.
balení 50ml, Jeden výrobek pro mnoho možností použití. Je to multitalent pro domácnosti, hobby, dílny, automobilový a strojírenský průmysl. Pro závěsy, rolny, zámky, šrouby, vypínače, kličky, lanové ovladače, autoantény apod.
balení 5 litrů, Jeden výrobek pro mnoho možností použití. Je to multitalent pro domácnosti, hobby, dílny, automobilový a strojírenský průmysl. Pro závěsy, rolny, zámky, šrouby, vypínače, kličky, lanové ovladače, autoantény apod.
balení 300 ml, pro montáže, opravy a údržbu v jakémkoliv technickém odvětví; pro základní mazání a zamezení poruch při zabíhání, pro celoživotní mazání ložisek, kloubů a malých dílů; zvláště vhodný pro složitě tvarované plochy a součástky
balení 1kg, pro základní promazání a zabránění poškození při zabíhání. Speciálně je pasta vhodná na komplikovaně tvarované plochy a na nanášení na drobné díly a těžko přístupná místa. Pro trvanlivé (celoživotní) namazání kloubů a malých dílů.
balení 50g, pro základní promazání a zabránění poškození při zabíhání. Speciálně je pasta vhodná na komplikovaně tvarované plochy a na nanášení na drobné díly a těžko přístupná místa. Pro trvanlivé (celoživotní) namazání kloubů a malých dílů.
obsah 300ml, vynikající a mnohostranné vlastnosti přípravku dávají široké možnosti použití na motorových vozidlech, v dílnách a různých provozech. Udržuje a chrání všeobecně všechna elektrická zařízení.
obsah 500ml, vynikající a mnohostranné vlastnosti přípravku dávají široké možnosti použití na motorových vozidlech, v dílnách a různých provozech. Udržuje a chrání všeobecně všechna elektrická zařízení.
obsah 5 litrů, vynikající a mnohostranné vlastnosti přípravku dávají široké možnosti použití na motorových vozidlech, v dílnách a různých provozech. Udržuje a chrání všeobecně všechna elektrická zařízení.
balení 400ml, pro všechny údržbové a servisní práce na plavidlech; víceúčelový sprej pro všechny druhy člunů a lodí
balení 100g, pro mazání a ochranu před korozí u teplotně vysoce zatížených spojení. Používá se v chemickém a petrochemickém průmyslu, v elektrárnách, v keramickém průmyslu, ve strojírenství a automobilovém průmyslu.
balení 1kg, pro mazání a ochranu před korozí u teplotně vysoce zatížených spojení. Používá se v chemickém a petrochemickém průmyslu, v elektrárnách, v keramickém průmyslu, ve strojírenství a automobilovém průmyslu.
balení 250g, pro mazání a ochranu před korozí u teplotně vysoce zatížených spojení. Používá se v chemickém a petrochemickém průmyslu, v elektrárnách, v keramickém průmyslu, ve strojírenství a automobilovém průmyslu.
balení 250ml, pro mazání a ochranu před korozí u teplotně vysoce zatížených spojení. Používá se v chemickém a petrochemickém průmyslu, v elektrárnách, v keramickém průmyslu, ve strojírenství a automobilovém průmyslu.
balení 1 litr, Alfa Romeo 9.55523; Audi TL-774 C = G11; Behr; BMW GS 94000; Chrysler MS-7170; CUMMINS 85T8-2; Deutz DQC CA-14; Fiat 9.55523; Iveco-Standard 18-1830; JI Case JIC-501; Lada/Avtovaz TTM VAZ 1.97.717-97; Lancia 9.55523; MAN 324 Typ NF...
balení 1 litr, Alfa Romeo 9.55523; Behr; BMW GS 94000; Chrysler MS-7170; CUMMINS 85T8-2; Deutz DQC CA-14; Fiat 9.55523; Iveco-Standard 18-1830; JI Case JIC-501; Lada/Avtovaz TTM VAZ 1.97.717-97; Lancia 9.55523; MTU MTL 5048; Opel/GM GME L 46014; Perk
Pro nanášení lepicích hmot pro autoskla z kartuší a sáčků Flexpack s adaptérem.
Pro natírání a strukturování lepících a těsnících hmot, jako jsou např. těsnící hmoty Liquimate 8100, Liquimate 8200 a rovněž pevnostní lepidlo Liquimate 8000.
Pro všechny osobní automobily a motocykly. Před použitím je nutné vyšroubovat oba šrouby s křídlovými hlavami. Nádobu položit (prohlubní) pod výpustný otvor oleje na motoru. Objem nádoby je cca 10 litrů.
balení 250ml, pro všechny benzinové motory, které mají předepsán olovnatý benzin. Přidávat vždy po natankování do nádrže. Směšovací poměr je 1:1000. Objem 250 ml stačí pro 250 l bezolovnatého benzinu (Natural)
balení 300ml, pro všechny benzinové spalovací motory, zejména při použití paliv mírně znečištěných vodou
obsah 1 litr, pro dodatkovou preventivní ochranu dutin karosérií nových motorových vozidel. Pro následnou obnovu ochrany dutin po 2 - 3 letech provozu a rovněž pro antikorozní ochranu dílů při opravách vozidel po haváriích.
obsah 500ml, pro dodatkovou preventivní ochranu dutin karosérií nových motorových vozidel. Pro následnou obnovu ochrany dutin po 2 - 3 letech provozu a rovněž pro antikorozní ochranu dílů při opravách vozidel po haváriích.
obsah 1 litr, pro dodatkovou preventivní ochranu dutin karosérií nových motorových vozidel. Pro následnou obnovu ochrany dutin po 2 - 3 letech provozu a rovněž pro antikorozní ochranu dílů při opravách vozidel po haváriích.
obsah 500ml, pro dodatkovou preventivní ochranu dutin karosérií nových motorových vozidel. Pro následnou obnovu ochrany dutin po 2 - 3 letech provozu a rovněž pro antikorozní ochranu dílů při opravách vozidel po haváriích.
balení 250ml, Vhodné pro dieselová vozidla vybavená filtrem pevných částic (DPF), jestliže již nejsou vybavena elektronicky řízeným dávkovacím systémem na přípravky pro regeneraci filtru, jako je to případ např. u značek Citroën a Peugeot.
balení 300ml, pro všechny benzinové motory s katalyzátorem a filtrem pevných částic pro benzinové motory GPF (Gasoline Particulate Filter); speciálně vhodné pro městská vozidla
balení 500ml, pro všechny benzinové a dieselové motory. Nepoužívat v motocyklech se spojkou v olejové náplni!
balení 500ml, přísada se přidává po výměně oleje do nového oleje. Objem 500 ml prostředku stačí až pro 5 l oleje. Samotné přidání k olejům s nízkým stupněm tření (ze syntetické řady) snižuje opotřebení o dalších cca 35 %. Účinnost trvá po 50.000 km
Pro preventivní použití a dezinfekci kontaminovaných nádrží na plavidlech a také skladových nádrží nafty pro plavidla.
Pro preventivní použití a dezinfekci kontaminovaných nádrží na plavidlech a také skladových nádrží nafty pro plavidla.
balení 1 litr, pro ošetření podvozků a blatníků havarovaných vozidel po jejich opravách. Hmota je vhodná i pro opravu nátěrů na bázi PVC. Pro opravy poškození ochranných nátěrů na podvozcích motorových vozidel.
balení 500ml, pro ošetření podvozků a blatníků havarovaných vozidel po jejich opravách. Hmota je vhodná i pro opravu nátěrů na bázi PVC. Pro opravy poškození ochranných nátěrů na podvozcích motorových vozidel.